تبلیغات
پشت خاكریز جبهه ها پشت خاكریز جبهه ها - مطالب بهمن 1391

حدیث موضوعی

بیانات مقام معظم رهبری در دیدار مردم آذربایجان 1391/11/28
انتشار یکشنبه 29 بهمن 1391 توسط محمد اقدم

اپلودسنتر GEJمتن بیانات در ادامه مطلب


ادامه مطلب
طبقه بندی مطلب: امام و رهبری، 
كلید واژه: امام خامنه ای،
یك وجب آسمان (؛از خوبی های مقام معظم رهبری)
انتشار شنبه 28 بهمن 1391 توسط محمد اقدم
اپلودسنتر GEJ


برای مشاهده مجموعه یك وجب آسمان به قسمت امكانات جانبی وبلاگ مراجعه فرمایید.
طبقه بندی مطلب: امام و رهبری، 
كلید واژه: امام خامنه ای،
منبع: پست ثابت،
مهدویت در اینترنت
انتشار جمعه 27 بهمن 1391 توسط محمد اقدم
اپلودسنتر GEJ

در عالم گسترده اینترنت، انسان ها با اهداف گوناگون به ارائه افکار و اندیشه های خود می پردازند. در این میان، عرضه مطالبی چون مهدویت، امید به ظهور مصلح و رهبری الهی، مسیح گرایی، هزاره گرایی، آینده گرایی و یا منجی گرایی از مهم ترین و پرجنجال ترین مباحث به شمار می آیند. یک جستجوی ساده در اینترنت، انسان را با انبوهی از اطلاعات در این مقوله روبه رو می کند؛ به گونه ای که با هدف اثبات مدعا و اندیشه خود، به طرح و ارائه مباحثی از این قبیل پرداخته اند.
در این بین، تلاش طالبان عدالت و امامت در معرفی و شناسایی ناجی بشریت حضرت مهدی (عج) قابل ستایش است.
از این رو، به معرفی و بررسی برخی از پایگاه های شیعی اینترنت در موضوع مهدویت می پردازیم که به زبان فارسی ارائه شده اند.ادامه مطلب
طبقه بندی مطلب: قرآن كریم و ائمه اطهار، 
كلید واژه: مهدویت،
اپلودسنتر GEJ

رحیم‌پور ازغدی در نشست هالیوودیسم گفت: سینمای لیبرال، هر نوع مسئولیت اخلاقی را یک شر ضروری و حداقلی می‌داند که باید از دستش خلاص شد و هدفش این است که نشان دهد آنچه اصالت دارد نفسیات بشر است نه معنویت.
بقیه بیانات در ادامه مطلب


ادامه مطلب
طبقه بندی مطلب: سخنرانی، 
كلید واژه: استاد رحیم پور ازغدی، سیاسی،
تریلر مستند نفوذ ارتش روشنفكران (تفكرات لیبرالی خواص)
انتشار پنجشنبه 26 بهمن 1391 توسط محمد اقدم
مبهم بودن فضا و در هم پیچیدن حق و باطل از ویژگی های عصریست که در آن زندگی می کنیم. این دوره بسیار شبیه به آخرالزمانیست که توصیفش را شنیده ایم. با ایجاد حکومت دینی در ایران و افزایش زد و خورد ایدئولوژیک دو جبهه خدا محور و انسان محور، پیچیدگی اوضاع خود را بیشتر نمایان ساخت. اکنون که بیش از 3 دهه از عمر جمهوری اسلامی ایران می گذرد، شاهد پیشرفت های خیره کننده بسیار در بخش های علمی و صنعتی مختلف بوده ایم اما عملکرد نظام در بخش هایی مانند رشد اخلاق و برقراری عدالت اجتماعی نیز قابل قبول نبوده است، این موضوع در کنار جنگ روانی دشمن در مخدوش کردن چهره نظام باعث شده که بسیاری از افراد حتی آنهایی که دارای تفکرات دینی و مذهبی اند از این عملکرد متحیر و سرگردان گردند، به طوری که دیده شده برخی از آنها به گروه مخالفان نظام پیوسته اند. این در حالیست که اگر تاکنون شفاف سازی مناسب درباره ی برنامه های اجرا شده توسط دولتمردان پس از انقلاب انجام می گرفت، مردم می توانستند تشخیص دهند که نقاط ضعف نظام ناشی از پیاده کردن الگوهای غیر اسلامی و غربی می باشد. با این اوصاف با توجه به اینکه می دانیم بزرگترین خطری که انقلاب اسلامی را تهدید می کند نه تهدید و حمله نظامی غرب بلکه اداره یک حکومت دینی با ساز و کار غیر دینی است. ما در این مستند به چگونگی نفوذ روشنفکران غرب گرا به حاکمیت و استحاله تفکر نیروهای انقلابی و مجاب شدن آنها به انجام اقدامات لیبرالی و ضد دینی می پردازیم.مشاهده  12 قسمت این مجموعه در قسمت «صفحات جانبی» وبلاگطبقه بندی مطلب: فیلم ، مستند،  سخنرانی، 
كلید واژه: سیاسی،
اپلودسنتر GEJ

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجرای بند یك اصل 110 قانون اساسی با ابلاغ سیاستهای كلی "تولید ملی، حمایت از كار و سرمایه ایرانی" كه پس از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام تعیین شده است، دولت را مكلف كردند برای تسریع در عملیاتی كردن این سیاست‌ها در كمترین زمان ممكن، راهكارها را تنظیم كرده و پیگیریهای قانونی را انجام دهد.
متن سیاستهای كلی "تولید ملی، حمایت از كار و سرمایه ایرانی" كه به رؤسای قوای سه گانه و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ابلاغ شده، به شرح زیر است:ادامه مطلب
طبقه بندی مطلب: امام و رهبری، 
كلید واژه: امام خامنه ای، سیاسی،
طبقه بندی مطلب: امام و رهبری، 
كلید واژه: امام خمینی، سیاسی،
اپلودسنتر GEJ

 
طبقه بندی مطلب: امام و رهبری، 
كلید واژه: امام خامنه ای، سیاسی،
بی معنی بودن بن بست ؛ راهکار حل اختلافات در کلام رهبری
انتشار شنبه 21 بهمن 1391 توسط محمد اقدم
اپلودسنتر GEJ

اختلافات اخیر مسئولین خصوصا آنچه که در یکشنبه سیاه مجلس اتفاق افتاد آنقدر نکوهیده بود که به عنوان یکی از تلخ ترین حوادث پس از انقلاب در اذهان مردم باقی ماند. بعد از این پیشامد برخی گمان می دارند که نظام در حل اختلافات درونی مسئولین به بن بست رسیده است، در حالی که بازخوانی فرمایشات حضرت امام و مقام معظم رهبری راه های برون رفت از اختلاف و مشکلات را نشان می دهد. متن زیر در همین راستا منتشر می شود.


ادامه مطلب
طبقه بندی مطلب: امام و رهبری، 
كلید واژه: امام خامنه ای، سیاسی،
فراخوان وحدت و همدلی بین پایگاه های خبری
انتشار شنبه 21 بهمن 1391 توسط محمد اقدم
اپلودسنتر GEJ

فراخوان در ادامه مطلب


ادامه مطلب
طبقه بندی مطلب: اخبار، 
كلید واژه: سیاسی، انتخابات،
دکتر برای شما بوس می فرستد !
انتشار جمعه 20 بهمن 1391 توسط محمد اقدم

اپلودسنتر GEJ

محسن رضایی با بهره گیری از هفته وحدت و ولادت پیامبراعظم(ص) میتینگ شکوه وحدت را در سالن شهدای هفتم تیر برگزار کرد در حالی که در این همایش مثلا وحدتی، خبری از دیگر اضلاع وحدت درمیان نبود و مشخص نشد که اصولا قرار است وی با چه کسانی به نظاره شکوه وحدت خواهند نشست!در این میتینگ که در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد، یکی از خوانندگان پاپ کشورمان به اجرای برنامه پرداخت. او با بیان یک جمله خاص، اوج احساسات خود را نسبت به آقامحسن نشان داد: من برای خدا بوس می فرستم، شما هم برای خدا بوس بفرستید، دکتر هم برای شما بوس می فرستد.حضور رضایی در این سالن و در میان سروصدای مهیج موسیقی در شرایطی بود که طی چند ماه اخیر، وی به شدت تلاش می کرد با حضور پررنگ در هیاتهای مذهبی، از جمله در یکی از هیاتها که در همین سالن برنامه داشت، نظر جوانان هیاتی را به خود معطوف نماید.

از دیگر حاشیه های میتینگ روز جمعه محسن رضایی پرچمهایی به رنگ ایران بود که روی آنها جملاتی چون: ما آمده ایم، از رد پایمان پیداست نوشته شده بود. این شعار حکایت از حضور پرقدرت وی و همراهانش در عرصه انتخابات است.همچنین در داخل سالن مراسم بنرهایی با مضامین دست در دست هم دهیم به مهر محسن رضایی ، این روزها همه به محسن رضایی فکر می کنند، شما چطور؟ و از مردم، با مردم، برای مردم به چشم می خورد.حضور آقامحسن در جایگاه سخنرانی در میان رقص نور و آهنگهای آنچنانی و حرکات موزون حاضرین در سالن از نکات حاشیه ای این گردهمایی تبلیغاتی بود.  اما نکته ی جالبتر آنکه در اواسط سخنان رضایی، جمعیت حاضر به قصد خروج از سالن، این میتینگ انتخاباتی زودهنگام را ترک کردند.رنگ آبی فیروزه ای و توزیع کتاب فدرالیسم اقتصادی میان شرکت کنندگان از نکات جالب توجه دیگر این مراسم پرحاشیه بود.نظارت بر کارتهای ویژه ای که از قبل در اختیار میهمانان قرار گرفته بود نیز در نوع خود جالب به نظر می رسید. ظاهرا این نظارت به جهت آن بوده تا برگزارکنندگان مراسم از میزان حضور مجموعه هایی که درخواست دریافت کرده بودند، مطلع شوند.
تصاویر در ادامه مطلبادامه مطلب
طبقه بندی مطلب: اخبار، 
كلید واژه: انتخابات،
قول انتخاباتی کاندیداهای مطرح به گروهای قومیتی تجزیه طلب
انتشار پنجشنبه 19 بهمن 1391 توسط محمد اقدم
اپلودسنتر GEJ

بحث تجزیه کشورها با شیوع و خلق واژه نظم نوین جهانی سرعت بیشتری به خود گرفت و امروز قدرت های بین المللی و در نگاهی صهیونیزم بین الملل قصد دارد که...

مشروح در ادامه مطلبادامه مطلب
طبقه بندی مطلب: اخبار، 
كلید واژه: سیاسی، انتخابات،
فتنه 92 - شعار اصلاح طلبان در انتخابات آینده
انتشار پنجشنبه 19 بهمن 1391 توسط محمد اقدم
برداشتی از فتنه سال61 ه.ق و قتل حسین بن علی (ع) برای سال 1392 ه.ش. دو ولی، دو حسین، یکی بی یار ماند و دیگری امیدوار است مردم از عدم اطاعت از ولی در زمان حسین بن علی درس بگیرند؛ حسین زمان تنها در یک صورت از آرمان های انقلاب کوتاه می آید و آن هم زمانیست که مردم به عهد خود وفا نکنند که دیگر مسئولیتی بر دوش نیست...
(گوشه ای از صحبت اصغر زاده از سران اصلاحات و تسخیرکنندگان لانه جاسوسی در سال 58 و همینطور صحبت هایی از سعید قاسمی حاج حسین یکتا و هاشمی رفسنجانی در این کلیپ گرد آوری شده است.)

طبقه بندی مطلب: فیلم ، مستند،  سخنرانی، 
كلید واژه: سیاسی، سردار سعید قاسمی،
دوستان مدعی ولایتمداری ؛ اخلاق را باختید!
انتشار چهارشنبه 18 بهمن 1391 توسط محمد اقدم
اپلودسنتر GEJ

جلسه استیضاح شیخ الاسلامی برگزار شد اما گفتمان مطرح شده در آن شگفتی ناظران سیاسی را رغم زد. این جلسه که به صورت علنی در مجلس شورای اسلامی برگزار شد و مانند تمام جلسات علنی پارلمان اظهارات سخنرانان از رادیو مجلس برای عموم مردم پخش می شد، باعث تاسف و نگرانی دلسوزان انقلاب و شادی و شعف ضدانقلاب گردید.

بحث سران دو قوه در ادامه مطلبادامه مطلب
طبقه بندی مطلب: اخبار، 
كلید واژه: سیاسی،